Oferta

Dom Seniora

W Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego Salwator Park utworzyliśmy DOM SENIORA SALWATOR PARK, czyli placówkę zapewniającą całodobową opiekę osobom w podeszłym wieku. Jest on dedykowany osobom starszym wymagającym stałej opieki oraz profesjonalnej troski pielęgnacyjnej. Nasi podopieczni mogą liczyć na profesjonalizm wykwalifikowanej kadry pielęgniarek, opiekunek, rehabilitantów, terapeutów i lekarzy.

Więcej

Apartamenty

To oferta wynajmu mieszkań jedno i dwupokojowych o wysokim standardzie z aneksem kuchennym, łazienką i praktycznym przedpokojem, umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv/agd oraz internet. Mieszkania pozbawione są jakichkolwiek barier architektonicznych, całodobowo chronione i posiadają instalację przywoławczą umożliwiającą wezwanie pomocy medycznej w nagłych przypadkach. Zamieszkanie w Salwator Park zwalnia od codziennych prac domowych, płacenia rachunków, sprzątania i gotowania. Daje poczucie bezpieczeństwa i wspólnoty oraz możliwość korzystania z wielu usług dodatkowych, również tych aktywizujących i rozwijających. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Więcej

Rehabilitacja

Nowoczesny sprzęt, profesjonalny personel i szeroki wachlarz usług to główne elementy naszej oferty rehabilitacyjnej. Oferujemy zabiegi w zakresie: kinezyterapii, hydroterapii, elektroterapii, światłolecznictwa, laseroterapii, magnetoterapii, diatermii krótkofalowej oraz masaży.

Więcej

Restauracja

Prawdziwy dom to miejsce, w którym pachnie świeżo przygotowanymi pysznymi potrawami. W Salwator Parku dbamy o wysoką jakość dań z codziennego menu. Mieszkańcy naszego domu mogą liczyć na zdrową i smaczną kuchnię dostosowaną o indywidualnego planu dietetycznego. Zespołem kucharzy kieruje uznany szef kuchni.
Naszą gastronomiczną ofertę kierujemy również do osób szukających miejsca na zorganizowanie imprez okolicznościowych (chrzty, komunie, urodziny, jubileusze, spotkania biznesowe, konsolacje i inne). Zapewniamy elastyczność w komponowaniu menu oraz atrakcyjne ceny.

Więcej

Kaplica

Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjne Salwator Park ulokowane jest w domu zakonnym, co sprawia, że jego mieszkańcy mogą cieszyć się stałą opieką duszpasterską. Osoby nieograniczone ruchowo mają możliwość modlitwy i uczestniczenia w codziennej Eucharystii w kaplicy znajdującej się w obiekcie. Msze św. transmitowane są również na dedykowanym kanale telewizyjnym dostępnym we wszystkich pokojach i apartamentach.

Więcej